2017 m. vasario 9 d., ketvirtadienis

UŽTEMIMŲ SEZONAS


Vasarį mūsų laukia du užtemimai
Vasario 11 dieną Mėnulio užtemimas Liūte 22°28'
Vasario 26 dieną Saulės užtemimas Žuvyse 08°12'.
Užtemimų temos, situacijos gali būti jaučiamos iš anksto, kartais net dvi tris savaites prieš užtemimus. O užaštrinti Saulės užtemimo laikotarpio klausimai išlieka aktualūs iki sekančios „užtemimų sezono“. Šiemet tai bus rugpjūčio 21 dieną, Liūto 28° 53'.

Permainų žymekliai
Užtemimai labai dažnai asocijuojasi su pasikeitimais gyvenime, fatališkumu, lemtimi. Iš tiesų jie sujaukia įprastą tvarką, pagreitina įstrigusius projektus ir gali pakeisti jūsų gyvenimo kryptį. Užtemimų metu susidarančios situacijos gali būti sudėtingos ar net dramatiškos. Tačiau nereikia visko suversti Karmos dėsniui. Permainos visada kažkas sudėtingo, nepatogaus. Permainos - tai ką norisi atidėti ir tikėtis, jog viskas susitvarkys savaime. Užtemimai retai kada veikia vienoje plotmėje, gali “nuaidėti” darbinėje situacijoje, gali “užkabinti“ jūsų sveikatą, santykius, taip pat atsiliepti ir politinėje situacijoje.
Noras išlaukti, išvengti to, kas nemalonu yra žmogiška. Net ir žinodami, jog permainos būtinos, mes jas atidėliojame, nes norisi išlikti komforto zonoje. Štai tam ir reikalingi užtemimai, jog Visata mus stumtelėtų. Būtent šitais laikotarpiais ir keičiasi mūsų požiūris, suyra susistovėjusios nuostatos, atsiranda judesys.
Kai tampame patenkinti savimi, kai prarandame lankstumą ar kai ilgai vaikštome aplinkeliais, mus tiesiog nukreipia ten, kur reikia. Atsiranda žymekliai, kurie nuveda link naujų patirčių, naujų žmonių, tuo pačiu leidžia atsisveikinti su tais, kurie užsibuvo greta. Tai sudėtingi, labai reikšmingi, vertingi laikotarpiai. „Užtemimų sezonas” tampa ypač svarbiu, jei mes pribrendome permainoms. Jis pagreitina vidinę dinamiką.
“Užtemimų sezonas” – tai laikotarpis, kai keli užtemimai seka vienas paskui kitą. Kartais toks sezonas trunka iki trišdešimt šešių dienų.
Kiekvienuose metuose būna keturi – septyni užtemimai.

Kuo skiriasi Saulės ir Mėnulio užtemimai?
Mėnulio užtemimas žymi pabaigą arba kulminaciją kažkokios tai situacijos. Kažkas įvelia jus į keblią padėtį, sujaukia planus ar tiesiog jums pasipriešina. Įvykiai vykstantys Mėnulio užtemimo metu gali tapti persilaužimo momentu. Tai praradimų ar išsiskyrimų laikas, tačiau kartu tai ir naujų žmonių atėjimas.

Saulės užtemimas – tai pradžia kažko naujo, situacijos užsimezgimas, startas. Saulės užtemimas keičia vidines nuostatas, sukelia krizes, išprovokuoja įvykius, kurie nebuvo numatyti. Tai pasirinkimų laikas, naujas atskaitos taškas. Šie užtemimai- karminių situacijų katalizatoriai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą