2017 m. balandžio 1 d., šeštadienis

Astrologinė prognozė balandžio mėnesiui

Vis dar nestabiliai, ant šakelės be žiedų, bet su išbrinkusiais pumpurais.

Balandžio pirmoji pusė – tai kovo mėnesio nuotaikų tąsa. Įvertinimas, korekcijos to, kas vyko po Naujųjų metų. Balandžio mėn. vienas etapas užbaigiamas, o kitas pradedamas.
            Venera, nuo kovo 4d. žygiavusi atgal (buvo retrogradinė), jau balandžio 15 d.  pasisuks ir pajudės tiesiai, kartu įnešdama aiškumo  meilės ir finansiniuose reikaluose. Nereikia pamiršti, jog retrogradinė Venera  - ribojimai finansuose, tokiu metu sunkiau vystomi kultūriniai projektai, o laimėjimai pasirodo ne visai laimėjimais.
Veneros –Saturno kvadratas (įtemptas ryšys), kuris atsikartos du kartus balandį, atims galimybę naujiems santykiams, apsunkins esamus. Tačiau tai gali tapti puikiu tramplynu darbuose architektams, dizaineriams, floristams, dantų protezuotojams, statybininkams ir darbužių modeliuotojams, bei visiems tiems, kam svarbu formos matymas, įvertinimas.
            Didelė įtampa, kurios priežastimi buvo Jupiterio- Plutono-Urano ryšys (susidaręs Tau-kvadratas),  “kybojęs” nuo 2016 gruodžio, balandžio pabaigoje iširs. Šių socialinių – visuomeninių planetų sąveika taps mažiau aktuali ir palengvins politinę situaciją. Iki pat mėnesio pabaigos bus reikalaujama senųjų problemų sprendimo, revoliucinių nuotaikų slopinimo, kartu tai bandymai įvykdyti teisingumą. Todėl, kol šis įtemptas planetų derinys veiks – jokių lengvatų ir nuolaidų valdžiai nebus, stiprės politinių konfliktų galimybė, o socialinių-ekonominių peripetijų ir stichinių nelaimių tema išliks.
            Jei planuojate verslą –imkitės patys, neieškokite partnerių ar pritarimo.
Norite naujo starto – eikite pirmyn patys.
Dokumentus pasirašymui, sutartims, bei prisiimamiems įsipareigojimams sudėtingas laikas, apsvarstykite tai keletą kartų.  Tikrinkite, tikrinkite dokumetus, kuriuos pasirašote, o geriausiai rašiklį padėkite tol, kol Merkurijus išliks retrogradinis  (nuo 04.10 iki 05.05)
Merkurijaus Urano ryšys paskutinėmis balandžio dienomis suteiks naujų idėjų, įneš žavesio į šį sudėtingą ir ganėtinai dviprasmišką pavasario mėnesį.  Tegul tai, ką sumąstysite, išsipildys, nes tai nepakartojama ir sunkiai įgyvendinama!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą